FENYŐ LAMBÉRIA 1,92M2 "A"OSZTÁLY 16X96 MM 2M 10DB/CSOMAG

1(2)
|
Cikkszám: 296063
  • Minőségi osztály: A
  • Fa fajta: Fenyő
  • Légáteresztés és nedvesség kiegyenlítés: Igen
  • Felületkezelés: Nincs
  • További termékjellemzők
7.098 Ft / m2
4.259 Ft/ m2
-40%
Egységár:8.178 Ft / csomag
m2

8.178 Ft

1 csomag

icon

Készleten 4 áruházban

Készletinformáció

Érvényes: 2025.03.05. - 2025.05.04.

Kifutó termék, csak a készlet erejéig kapható. A készletek áruházanként eltérőek lehetnek.

Kiárusítás logóval ellátott termék. További akció, kupon, törzsvásárlói kedvezmény a termékre nem vehető igénybe.

Termékjellemzők

Vásárlói vélemények

Jótállás, szavatosság

Csomagolási és súly információk

Dokumentumok

"A" osztályú fenyő lambéria 200x9,6x1,6 cm méretben, 10 db/csomag kiszerelésben. Egy csomagban 1,92 m2 lambéria található. A lambéria illeszkedik minden belső térbe természetes szépségének és kényelmének köszönhetően, hiszen melegséget sugároz és ezen felül hőszigetelő tulajdonságának köszönhetően javíthatja otthona energiaháztartását is.

Kellékszavatosság:2 év
Minőségi osztály:A
Fa fajta:Fenyő
Légáteresztés és nedvesség kiegyenlítés:Igen
Felületkezelés:Nincs
Termék mélysége:200 cm
Termék szélessége:9.6 cm
Termék magassága:1.6 cm
1
2 értékelés
2021.12.27.
  • Minőségi " A " kategóriás lambériát kerestem!
  • Az " A " kategória egyetlen előnye, h van a csomagban kb. 70-80% használható lambéria,a többi "ZS"kategória! 4 csomaggal rendeltem, szerencsére tudtam cseréltetni a sérült elemeket a Praktikerben! Hálás köszönet a Praktikernek h rugalmasak voltak! ;)
  • kb. 20 - 30%-a törött - sérült és nm kicsit.. , " ZS" kategória, még "C" - "D" -nek sem való, és rá meri írni a gyártó h " A " kategória. Szégyen gyalázat!!
Kevesebb
2020.09.03.
  • Azért választottam, mert jó minőségű lambériára volt szükségem ilyen méretben
  • Idővel remélem ez is kiderül
  • Botrányos minőség! Elvileg ez az "A" osztályos lambéria (tehát elvileg hibátlan), de kb. 20%-nak nem volt rendesen megmunkálva az oldala, vagy a lapja. Konkrétan volt több olyan darab is, amelyiken a fa kérge is rajta maradt, vagy repedt volt!
Kevesebb
Hibát találtál az oldalon vagy a termék leírásában?

Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel hírlevelünkre

és máris a tied egy 10%-os kupon!