Akció logóval ellátott termék. További akció, kupon, törzsvásárlói kedvezmény a termékre nem vehető igénybe.
Termékjellemzők
Vásárlói vélemények
Jótállás, szavatosság
Csomagolási és súly információk
Dokumentumok
A Sadolin Extra kültéri, selyemfényű vastaglazúr óvja és díszíti a kültéri fafelületeket. Hosszantartó védelmet biztosít az időjárással, valamint a nap UV-sugárzásával szemben. A Sadolin Extra puhafa és keményfa felületek bevonására, natúr vagy már létező sértetlen, áttetsző bevonat festésére ajánlott. Vízlepergető hatású, és kiemeli a fa természetes szépségét. A megújult Sadolin Extra új összetétele révén még jobban beszívódik a fába, ezáltal még tartósabb védelmet nyújt. - Száradási idő: 14-24 óra - Kiadósság: Gyalult fa: 12-15 m2/L; Fűrészelt fa: 6-8 m2/liter - Felhordás módja: ecset, henger - Alábbi fafajtákra javasolt: akác, bükk, ében, fenyő, teak, tölgy
Alkalmazási terület:Mérettartó kültéri, kemény-puhafából készült faszerkezetekre (ajtó, ablak, zsalugáter, fabútor)
Szín:Teak
Kellékszavatosság:2 év
Kiszerelés:5 liter
Fényesség:Selyemfényű
Száradási idő:14-24 óra
Termék magassága:25 cm
Termék szélessége:18 cm
Termék mélysége:18 cm
Alapozó :ALAPOZÁS: Sadolin Base impregnálószerrel telítésig alapozni. Alapozás után 2 óra elteltével ecsettel hordjuk fel 2-3 rétegben. Alapozó nélkül 3 réteg szükséges. A bevonat karbantartása: a jól tapadó, ép, repedezésmentes lazúr bevona- tot 1-2 réteg Sadolin Extreme vizes bázisú lazúrral átfestjük. Ne használjuk 8 °C alatt és 30 °C felett; nem kellően száraz fára (18 % ned- vességtartalom felett); festett vagy lakkozott felületre. A festetlen, új fa száraz, tiszta, zsírmentes és egyenletesen csiszolt legyen. A gyantakiválást Supralux H-400 hígítóval kell lemosni. A fát Sadolin Base Plus-al alapozzuk kültérben. Elhasználódott, szürke fafe- lületet előzetesen le kell csiszolni és portalanítani. A repedezett, lazán tapadó bevonatot el kell távolítani, majd úgy kell eljárni, mint új felületeknél.
Javasolt rétegszám:2 réteg
Kiadósság:15 m2/l
Tárolás:+5 és +30 között, fedett, zárt, közvetlen napfénytƅl és sugárzó hƅƚƅl védett helyen Vízbázisú termék. FAGYVESZÉLYES! 0 alatt visszafordíthatatlanul károsodhat. A termék az érvényben levƅ ADR egyezmény szerint nem minƅsül veszélyes terméknek. °C
Átfesthetőség:24 óra
Ellenállóság:Akár 8 év védelem minden időjárási körülmény között.
Felhasználási mód:A festetlen, új fa száraz, tiszta és zsírmentes legyen. A gyantakiválást H‐400 hígítóval le kell mosni. A fát& Sadolin Base impregnáló alapozóval telítésig alapozzuk.
Hígíthatóság:A Sadolin Extra felhasználásra kész, hígítani nem szükséges.
Védőhatás:8 év
4
1 értékelés
5 csillag
0%0 db
4 csillag
100%1 db
3 csillag
0%0 db
2 csillag
0%0 db
1 csillag
0%0 db
2021.08.27.
Ismerős ajánlása.
Szép szín. Élmény látni, ahogy a fa megszépül tőle, a fa pórusai isszák be azt.
Jobban örültem volna, ha olcsóbb.
Kevesebb
Hibát találtál az oldalon vagy a termék leírásában?